Marketing szeptany

Pisanie postów na forum, tematów

Chcesz, by Twoje forum dyskusyjne ożyło? Skorzystaj z usług copywriterskich!

Miejsce służące do wymiany informacji, promowania oferty firmy, publikowania ważnych komunikatów lub po prostu – codziennego kontaktu pomiędzy pracownikami lub członkami zaprzyjaźnionej grupy – to niektóre z licznych funkcji forów internetowych. Ich roli nie da się przecenić, gdyż bezpośredni kontakt z potencjalnym partnerem biznesowym lub klientem jest bardzo istotny dla nawiązania, a następnie podtrzymywania wzajemnych relacji. Dzięki możliwości szybkiego odpowiadania na pojawiające się pytania i rozwiązywania na bieżąco problemów użytkowników, fora dyskusyjne pełnią rolę „gorącej linii” – nie tylko dostępnej dla każdego, ale i bogatej w fachową wiedzę.

Copywriting na forach internetowych

W naszej firmie z uwagą śledzimy rosnące znaczenie forów dyskusyjnych w komunikacji między organizacją a jej otoczeniem, a ponieważ rozumiemy zasady poruszania się w tych środowiskach i wiemy, jak można wykorzystać je dla lepszego rozwoju firmy. Pragniemy zaproponować nową usługę – copywritingu na forach internetowych. Możemy zaoferować rozległy wachlarz działań copywriterskich, dostosowanych do potrzeb klienta.

Pisanie tekstów na fora dyskusyjne to nasza specjalność

Mamy duże doświadczenie w tworzeniu takich tematów dyskusji, które trafiają w zainteresowania użytkowników oraz pisaniu atrakcyjnych postów, które prowokują internautów do dyskusji. Szczególne wyzwanie stanowi zawsze dla nas rozkręcanie „martwego” forum, na którym od dłuższego czasu nic się nie działo, a które dzięki naszym zabiegom ożywa i staje się miejscem gorącej wymiany opinii, dzielenia się wiedzą i nawiązywania relacji. W tworzone teksty wplatamy elementy marketingowe. Potrafimy również skutecznie, choć nienachalnie promować pożądane przez klientów treści na różnych forach dyskusyjnych.

Marketing szeptany na forach internetowych

Na życzenie naszych klientów zaplanujemy i zrealizujemy także kampanię marketingu szeptanego. Dynamicznie rozwijający się marketing szeptany to jedna z najważniejszych, ale i najtrudniejszych form reklamy internetowej. Umiejętnie poprowadzony, posiada ogromną moc, której zakres oddziaływania można porównać do siły plotki. Działania marketerów muszą być bardzo profesjonalne, choć jednocześnie subtelne i wyważone. Zachęcanie użytkowników forów do rozmowy (np. poprzez dostarczanie im inteligentnej rozrywki itp.) oraz udostępnianie konsumentom narzędzi, za pomocą których mogą przekazywać informację dalej, ma na celu wywołanie efektu „kuli śnieżnej”, czyli spontanicznego rozpowszechniania się informacji (np. dotyczącej oferty firmy). Przeprowadzenie skutecznej kampanii marketingu szeptanego nie jest proste, gdyż stawką jest tu nie tylko nieskuteczność podjętych działań. Nieumiejętne bądź nieetyczne zabiegi mogą nawet trwale zniechęcić potencjalnych konsumentów. Dlatego ważne są umiejętności i doświadczenie, którymi z dumą możemy się pochwalić. Wykorzystamy je na korzyść Twojej firmy i sprawimy, aby o Twoich produktach lub usługach było głośno w internecie!

Tworzenie kategorii i działów na forum - łatwa i przejrzysta nawigacja

W ramach naszej oferty gwarantujemy również przygotowanie i zmianę nawigacji na forum. Z pewnością spotkałeś się z chaosem panującym na wielu popularnych forach internetowych. Niekiedy podstawowym błędem twórców jest niejasna koncepcja tworzenia kategorii i działów. Reguły funkcjonowania forów bywają nieraz nieczytelne, użytkownicy gubią się w nawigacji, działy się powtarzają, a ich nieprawidłowe opisanie uniemożliwia dotarcie do poszukiwanych treści. Jesteśmy w stanie zaradzić podobnym problemom! Stworzymy odpowiednią koncepcję kategoryzacji i nawigacji forum, dopasowaną do jego tematyki – także specjalistycznej lub niszowej. Wreszcie, napiszemy odpowiedni regulamin forum oraz opracujemy politykę cookies, a także zastosujemy odpowiednie słowa kluczowe, dzięki którym forum pojawi się wyżej na liście wyników popularnych wyszukiwarek.

Piszemy posty na każdym oprogramowaniu: phpBB2, phpBB3, Przemo lub Simple Machines Forum (SMF), MyBB, PunBB, miniBB, vBulletin (vB), Invision Power Board (IPB)

Chcesz otrzymać ofertę? Napisz do nas, a przygotujemy ją specjalnie dla Ciebie.

phpBB Assistant

ul. Św. Rocha 13/15 lok. 115

15-879 Białystok, woj. podlaskie

fanpage facebook instagram google +1

tel. 505 398-720

biuro@phpbb-assistant.com

GG: 4002833

100% Zaufania

Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

phpBB Assistant to firma Nr 1 w POLSCE, która specjalizuje się w internetowych forach dyskusyjnych. Zaufało nam ponad 500 Klientów z całego świata.

TELEFON DOSTĘPNY CAŁĄ DOBĘ:

505 398-720