Opieka informatyczna - usługa realizowana 24h, 7 dni w tygodniu

Całodobowa opieka techniczna nad forum dyskusyjnym – tylko 99,99 zł/miesiąc!

Opieka nad stroną internetową WWW

Prowadzisz forum dyskusyjne w sieci? Wypróbuj to, czego naprawdę potrzebujesz – usługę całodobowej opieki technicznej. Doceń komfort, jaki daje profesjonalna, kompleksowa obsługa Twojego forum. Usługa świadczona jest przez firmę phpBB Assistant, od 10 lat specjalizującą się w tworzeniu, modyfikacji i administracji internetowych forów dyskusyjnych.

Koszt usługi to zaledwie 99,99 złotych miesięcznie – a cena ta obowiązuje nawet wtedy, gdy zdecydujesz się na stałe przedłużyć współpracę po pierwszym miesiącu.

Dla kogo przeznaczona jest opieka informatyczna?

Usługa przeznaczona jest dla Klientów, którzy posiadają już własne forum dyskusyjne, oparte na oprogramowaniu phpBB (phpBB2, phpBB modified by Przemo, phpBB3, phpBB 3.1) lub Simple Machines Forum (SMF), MyBB, PunBB, miniBB, vBulletin (vB), Invision Power Board (IPB), Phorum, Icy Phoenix, PHP-Nuke, WowBB. Każdy, kto prowadzi forum, dobrze wie, jak dużo zachodu i czasu potrafi pochłonąć usuwanie drobnych błędów, szczególnie jeśli uniemożliwiają one korzystanie z forum. Problemem dla wielu administratorów jest również konieczność instalowania aktualizacji lub nowych stylów. Będąc pod opieką firmy phpBB Assistant, w ogóle nie musisz się o to martwić. Zajmiemy się tym za Ciebie. Na bieżąco monitorujemy działanie forum i wprowadzamy wszelkie niezbędne aktualizacje. Tworzymy także regularne kopie zapasowe bazy danych i plików forum. Dzięki temu masz pewność, że dane zawsze będą kompletne i prawidłowo skopiowane. Przeprowadzana przez nas cykliczna optymalizacja baz danych sprawia, że forum działa szybko i stabilnie. Jeśli zaś borykasz się z problemem włamań, ataków hakerskich lub spamu, zadbamy o jego eliminację poprzez prawidłową konfigurację i zarządzanie Twoim forum. Co więcej – jesteśmy zawsze dostępni. Przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Co wchodzi w skład usługi?

  • Codzienne optymalizacje bazy danych forum
  • Regularne kopie bazy danych forum
  • Regularne kopie plików forum
  • Naprawa błędów na forum
  • Regularna synchronizacja forów, użytkowników i baz danych
  • Profesjonalna konfiguracja forum
  • Stała pomoc techniczna, konsultacje (24/7)

Ważne wyjaśnienia dotyczące usługi opieki technicznej:

Codzienne optymalizacje bazy danych forum – optymalizacje bazy danych forum są wykonywane codziennie

Regularne kopie bazy danych forum – kilka razy w tygodniu są wykonywane kopie zapasowe bazy danych MySQL forum, kopie są zapisywane na szybkich dyskach zewnętrznych SSD.

Regularne kopie plików forum – kilka razy w tygodniu są wykonywane kopie plików forum, kopie są zapisywane na szybkich dyskach zewnętrznych SSD.

Naprawa błędów na forum – naprawiamy te błędy na forum, które pojawiły się w trakcie trwania naszej opieki technicznej. W zakres opieki technicznej nie wchodzi naprawa zaawansowanych błędów na forum, które pojawiły się przed zakupem naszej usługi (istnieje jednak możliwość takiej naprawy, trzeba liczyć się wówczas z dodatkowymi kosztami).

Regularna synchronizacja forów, użytkowników i bazy danych – na forum w ramach opieki wykonywane są synchronizacje forów, użytkowników, bazy danych MySQL. Synchronizacje wykonywane są raz w tygodniu.

Profesjonalna konfiguracja forum – w ramach usługi każde forum dyskusyjne jest odpowiednio konfigurowane (najlepsza konfiguracja oprogramowania forum pod kątem zabezpieczeń i użytkowników).

Stała pomoc techniczna, konsultacje (24/7) – w ramach opieki technicznej oferowana jest pomoc 24h (7 dni w tygodniu) dla wszystkich Klientów korzystających z usługi. Udzielane są odpowiedzi na wszelkie zapytania dotyczące aplikacji forum, konfiguracji, użytkowania, problemów z działaniem i funkcjonowaniem strony WWW forum. Administratorzy techniczni bardzo chętnie doradzą i udzielą fachowych odpowiedzi.

W ramach opieki technicznej nie oferujemy instalacji forów dyskusyjnych, stylów (szablonów graficznych), zaawansowanych modyfikacji, instalacji dodatkowych modułów, dodatków, pluginów, wtyczek, aktualizacji oprogramowania, konwersji danych, modernizacji grafiki forum etc. Wszystkie operacje nie wchodzące w skład opieki nad forum są dodatkowo płatne. Każdy Klient korzystający z opieki technicznej posiada zniżki na dodatkowe usługi związane z forum.

Jak uruchomić zakupioną usługę?

Aby uaktywnić zakupioną usługę, wyślij do nas zamówienie na adres biuro@phpbb-assistant.com podając adres WWW forum oraz wersję oprogramowania, które zostanie objęte opieką informatyczną. Otrzymasz wówczas dostęp do specjalnego Panelu Klienta w którym będziesz wysyłał zgłoszenia. Po zalogowaniu do swojego Panelu Klienta możesz za jego pośrednictwem zgłaszać wszelkie problemy, awarie i zapytania, a także dodatkowe zlecenia związane z forum.

Bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie zapytania związane z usługą opieki technicznej nad forum pod adresem e-mail biuro@phpbb-assistant.com lub telefonicznie pod numerem telefonu 505 398-720.

phpBB Assistant

ul. Św. Rocha 13/15 lok. 115

15-879 Białystok, woj. podlaskie

fanpage facebook instagram google +1

tel. 505 398-720

biuro@phpbb-assistant.com

GG: 4002833

100% Zaufania

Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

phpBB Assistant to firma Nr 1 w POLSCE, która specjalizuje się w internetowych forach dyskusyjnych. Zaufało nam ponad 500 Klientów z całego świata.

TELEFON DOSTĘPNY CAŁĄ DOBĘ:

505 398-720