Modernizacja strony internetowej

Modyfikacja forum internetowego

Możliwości modyfikacji, czyli o rozwoju forum dyskusyjnego

Masz już forum internetowe? Aktywnie z niego korzystasz w swojej firmie lub organizacji? Używasz go jako kanału komunikacji z klientami? Jeśli Twoja odpowiedź na którekolwiek z tych pytań brzmi „tak”, być może nadszedł moment, by zastanowić się, jak możesz jeszcze lepiej wykorzystywać to wielowymiarowe narzędzie marketingowe.

Rozwiązaniem jest dodatkowa modyfikacja i rozwój forum – w taki sposób, by idealnie dopasować jego parametry i funkcjonalności do wymagań użytkowników i potrzeb Twojej firmy. Ponieważ każde aktywne forum w naturalny sposób się rozrasta, jego modyfikacja i rozbudowa funkcji jest czasem po prostu konieczna. Ale może być też odwrotnie – kiedy to właśnie odpowiednia modyfikacja forum jest tym czynnikiem, który napędza jego wzrost.

W pierwszym przypadku – gdy Twoje forum szybko rośnie – należy zwiększać jego możliwości techniczne, by wciąż mogło działać szybko i sprawnie. Przydaje się także rozbudowa i automatyzacja funkcji moderatora – tak, aby łatwiej Ci było zarządzać pojawiającymi się na forum wątkami i wypowiedziami. Co więcej, rozrastające się forum potrzebuje często całkiem nowej organizacji treści, która pozwoli użytkownikom łatwiej znaleźć interesujące ich tematy w coraz większym gąszczu publikowanych postów. Przydadzą się też takie funkcje jak na przykład rozbudowana wyszukiwarka treści, dzięki której uczestnicy forum będą mogli łatwiej się po nim poruszać.

Dodatki dla forum, baza modyfikacji - wtyczki i pluginy dla forów

Z kolei w drugim przypadku – gdy modyfikacja forum ma za zadanie zwiększyć jego atrakcyjność i ożywić dyskusję – mamy do dyspozycji szeroki wybór możliwości modyfikacji. Możemy zmienić, wzbogacić, unowocześnić lub spersonalizować szatę graficzną forum, „podrasować” opisy i nazwy kategorii czy też zoptymalizować forum pod kątem SEO, tak by stało się lepiej widoczne w sieci i łatwiej wyszukiwane przez potencjalnych użytkowników. Możemy także zainstalować wiele dodatkowych funkcji. Ich wybór jest praktycznie nieograniczony, a każda z nich ma potencjał przyciągania, angażowania i zatrzymywania na forum kolejnych grup użytkowników. Wśród ciekawych funkcji można wymienić na przykład czat, który pozwala uczestnikom forum lepiej się poznać; system nagradzania użytkowników za wartościowe posty, który podkręci tempo i temperaturę dyskusji czy też atrakcyjne mini konkursy z nagrodami. Wśród funkcjonalności może znaleźć się opcja podziękowania autorowi postu za wartościową wypowiedź lub też możliwość dodania galerii zdjęć do wpisu lub wątku. Dzięki dodatkowi, który pozwala użytkownikom automatycznie publikować wypowiedzi na portalach społecznościowych (Facebook, Twitter), forum zyska większą popularność wśród znajomych osób, które już się na nim zarejestrowały. Z kolei dzięki innemu dodatkowi, użytkownicy będą mogli wysyłać swoim znajomymi e-maile z zaproszeniami na forum oraz zdobywać za to punkty. Podsumowując – odpowiednia modyfikacja forum sprawi, że stanie się ono bardziej atrakcyjne i przyciągnie nowych użytkowników, a dotychczasowych zachęci do czynnego (dyskusja) i biernego (czytanie wypowiedzi) korzystania.

Zaawansowana modyfikacja skryptu forum phpBB2, phpBB 3.1, Przemo, SMF, MyBB, punBB, miniBB, vBulletin, IPB

W firmie phpBB Assistant, która specjalizuje się w tworzeniu i obsłudze forów dyskusyjnych, zajmujemy się ich modyfikacją zawodowo. Potrafimy rozbudować każde forum internetowe w dowolny sposób – dodać nowe funkcje, zmienić i wzbogacić szatę graficzną, przearanżować architekturę treści. Możemy zainstalować wszelkiego rodzaju dodatki, wtyczki i moduły na różnych typach i wersjach oprogramowania forum, takich jak phpBB (phpBB2, phpBB modified by Przemo, phpBB 3) lub Simple Machines Forum (SMF), a także MyBB, PunBB, miniBB, vBulletin (vB), Invision Power Board (IPB), Phorum, Icy Phoenix, PHP-Nuke, WowBB, FluxBB, Quick.Forum, UBB.threads, Vanilla oraz YaBB. A jeśli masz swój własny pomysł na nowy dodatek – z przyjemnością go zrealizujemy.

Co jest w tym wszystkim najlepsze? To, że w phpBB Assistant ceny profesjonalnej modyfikacji forum zaczynają się już od 30 złotych! Chętnie też udzielimy Ci porad – na przykład zaproponujemy odpowiednie dodatki, zgodne z tematyką i celem Twojego forum oraz doradzimy, w jaki sposób je promować.

Chcesz otrzymać napisaną specjalnie dla Ciebie ofertę, dopasowaną do specyfiki i celów Twojego forum? Napisz do nas!

phpBB Assistant

ul. Św. Rocha 13/15 lok. 115

15-879 Białystok, woj. podlaskie

fanpage facebook instagram google +1

tel. 505 398-720

biuro@phpbb-assistant.com

GG: 4002833

100% Zaufania

Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

phpBB Assistant to firma Nr 1 w POLSCE, która specjalizuje się w internetowych forach dyskusyjnych. Zaufało nam ponad 500 Klientów z całego świata.

TELEFON DOSTĘPNY CAŁĄ DOBĘ:

505 398-720