Poznaj lepiej naszą firmę phpBB Assistant

FAQ

Najczęściej zadawane pytania przez naszych Klientów


Nasze usługi:


1. Od kiedy istnieje firma phpBB Assistant?

Firma świadczy usługi informatyczne od 2004 roku.

2. W jakiej formie działa firma?

Firma prowadzona jest w formie działalności gospodarczej, której właścicielem jest Fabian Wiśniewski.

3. Czym zajmuje się firma phpBB Assistant? Jakie świadczy usługi?

Firma phpBB Assistant zajmuje się usługami związanymi z internetem i IT. W obszarze naszych kompetencji leży przede wszystkim tworzenie oprogramowania, a także działania z zakresu e-commerce i e-marketingu. Naszą szczególną specjalizacją jest tworzenie i modyfikacja forów dyskusyjnych. Więcej o naszych usługach przeczytasz w kategorii Oferta.

4. Jestem zainteresowany usługą, której nie znalazłem na stronie. Co możecie mi zaproponować?

Jeśli usługa mieści się w ogólnym obszarze naszych kompetencji, prawdopodobnie będziemy mogli ją zrealizować. W takim przypadku prosimy o opisanie usługi w skierowanym do nas zapytaniu.

5. Czy oprócz forów dyskusyjnych tworzycie także zwykłe strony WWW oraz inne serwisy?

Tak, wykonujemy każdego rodzaju strony, serwisy i aplikacje internetowe, poczynając od prostych wizytówek i blogów, aż po rozbudowane serwisy transakcyjne i sklepy internetowe. Doradzamy także w kwestii zawartości tych serwisów.

6. Dlaczego warto skorzystać z usług Waszej firmy?

W naszej firmie możesz liczyć na wynikający z wieloletniego doświadczenia profesjonalizm, rzetelność, bezpieczeństwo i dyskrecję, gwarancję jakości oraz dogodne formy współpracy i płatności.

7. Co to jest strona internetowa i dlaczego warto ją mieć?

Strona internetowa to dokument udostępniony w sieci za pomocą serwera www, wyświetlany przez przeglądarkę po wpisaniu unikatowego adresu danej strony (tzw. URL). Posiadanie własnej strony www to dla współczesnych firm wręcz konieczność i jedna z najważniejszych inwestycji na początku działalności. W ten sposób klienci firmy, nawet z drugiego końca kraju i świata, mogą dowiedzieć się o jej istnieniu i ofercie, a także poznać jej dane kontaktowe.

8. Czy w późniejszym okresie jest możliwość rozbudowy strony internetowej czy forum dyskusyjnego?

Po każdym zakończonym projekcie zachowujemy dokumentację, dlatego też bez problemu możemy zmodyfikować lub rozbudować stronę lub forum naszego klienta. W takim przypadku możemy także zaproponować rabat dla stałych klientów.

9. Posiadam już stronę internetową, forum dyskusyjne czy można je odświeżyć?

Jak najbardziej. Zarówno oprogramowanie, jak i wygląd serwisu powinny być regularnie odświeżane, aby zapewnić sprawne działanie oraz zgodność z obowiązującymi trendami.

10. Czy tworzycie sklepy internetowe?

Tak, tworzymy profesjonalne sklepy internetowe, zarówno na bazie gotowych rozwiązań informatycznych, jak i „szyte na miarę”. Obudowujemy sklepy dodatkami i pluginami, których potrzebuje klient, a także integrujemy je z systemami płatności. W ramach obsługi projektu sklepu możemy zaproponować również: projekt graficzny, opisy produktów, wybór hostingu i domeny oraz stałą opiekę techniczną nad sklepem.

11. Czy strony są widoczne we wszystkich wyszukiwarkach i zoptymalizowane pod kątem SEO?

Każda z tworzonych przez nas stron i serwisów jest przez nas indeksowana we wszystkich popularnych wyszukiwarkach, a także zoptymalizowana pod kątem zasad SEO. Świadczymy także porady w zakresie dalszych działań SEO, które rekomendujemy klientowi już po uruchomieniu strony.

12. Czy zajmujecie się pozycjonowaniem?

Tak, zajmujemy się pozycjonowaniem zarówno w zakresie doradztwa, jak i całościowej realizacji.

13. Czy firma świadczy usługi graficzne i copywriterskie?

Tak. Zajmujemy się nie tylko tworzeniem materiałów tekstowych i graficznych do tworzonych przez nas serwisów i kampanii, ale również świadczymy niezależnie wyżej wymienione usługi.

14. Czy zajmujecie się promocją w sieci?

Tak, prowadzimy kampanie w sieci, poczynając od koncepcji strategicznej i taktycznej, aż po pełną realizację.

15. Czy prowadzicie fanpage’e firmy na Facebooku oraz inne profile w mediach społecznościowych?

Tak. Prowadzimy fanpage’e na Facebooku, gdzie również możemy stworzyć i zarządzać kampanią reklamową, aplikacją lub konkursem. Tworzymy i aktualizujemy content w serwisach społecznościowych takich jak Pinterest, Youtube i wiele innych.

16. Czy pomagacie walczyć z zagrożeniami sieciowymi?

Tak – pomagamy radzić sobie z hakerami, spamerami, robotami sieciowymi, wirusami i innym zagrożeniami, zarówno doradzając, jak i programując oraz instalując odpowiednie mechanizmy zabezpieczające.

17. Nie miałem jeszcze strony internetowej, dlatego nie wiem co i gdzie załatwić - czy możecie mi pomóc?

Pomagamy naszym klientom w załatwianiu formalności związanych z projektem na każdym etapie współpracy. Co więcej, w ramach wyceny doradzamy, na jakie rozwiązania najlepiej się zdecydować.

18. Czy pomożecie zaktualizować oprogramowanie bez utraty danych?

Tak, zawsze przed aktualizacją oprogramowania tworzymy kopię danych, którą następnie integrujemy z nowym oprogramowaniem.

19. Czy jest możliwość wykupienia serwera/hostingu oraz domeny pod stronę internetową czy forum dyskusyjne?

Tak, jeśli przygotowujemy stronę internetową lub forum, standardowo oferujemy także tę usługę.

20. Czy moja strona internetowa/forum dyskusyjne będzie się dobrze wyświetlać we wszystkich przeglądarkach?

Tak, standardowo dopasowujemy nasze rozwiązania do wszystkich popularnych przeglądarek.

21. Czy prowadzicie działania za zakresu e-PR i marketingu szeptanego?

Tak, prowadzimy aktywność na forach internetowych, portalach społecznościowych i blogach, służącą wyrażaniu opinii na temat marki i budowaniu jej wizerunku, z udziałem ambasadorów marki.

22. Czy przygotowujecie prezentacje multimedialne?

Tak, przygotowujemy prezentacje flash oraz inne. W zakres naszych kompetencji wchodzi przygotowanie koncepcji i tekstu prezentacji, zatrudnienie lektora, wykonanie prezentacji i dostosowanie jej do potrzeb urządzeń, na których będzie wyświetlana.

23. Czy świadczycie pomoc prawną?

Tak, świadczymy pomoc prawną w zakresie tworzenia regulaminów i polityki prywatności na strony internetowe, organizacji loterii i konkursów, a także doradztwa w zakresie bezpieczeństwa i przetwarzania danych oraz walki z sieciowymi zagrożeniami.

24. Czy pośredniczycie i pomagacie w zakupie stron www i forów, które już są w sieci?

Tak, służymy doradztwem i pośrednictwem w tym zakresie.


Forum dyskusyjne - fora internetowe:


1. Co to jest forum dyskusyjne?

Jest to serwis www, stworzony w celu dyskusji i wymiany wiadomości pomiędzy zarejestrowanymi na nim użytkownikami. Forum składa się z działów tematycznych oraz umieszczonych w tych działach wątków dyskusji. Forum dyskusyjne może służyć wymianie poglądów, ale także współpracy nad projektami.

2. Dlaczego warto mieć swoje forum dyskusyjne?

Forum służy wymianie myśli lub informacji na określony temat. W firmie może być wykorzystywane jako dodatkowy kanał promocji, miejsce kontaktu z klientami albo współpracy pomiędzy pracownikami, kontrahentami lub partnerami.

3. Czy warto mieć forum dyskusyjne przy sklepie internetowym?

Jest to dodatkowy kanał promocji oferty sklepu. Twoi Klienci mogą na nim zadawać pytania na temat produktów i usług oraz uzyskiwać odpowiedzi z pierwszej ręki. Forum dyskusyjne pełni więc rolę „gorącej linii”, a także sprawia, że Klienci mają stały i bezpośredni kontakt ze sklepem.

4. Na jakich skryptach/aplikacjach bazują tworzone przez Was fora?

Bazujemy przede wszystkim na aplikacjach phpBB (phpBB2, phpBB modified by Przemo, phpBB3), dodatkowo korzystamy również z oprogramowania Simple Machines Forum (SMF), MyBB, PunBB, miniBB, vBulletin (vB), Invision Power Board (IPB), Phorum, Icy Phoenix, PHP-Nuke, WowBB itp.

5. Czy jesteście w stanie stworzyć autorskie oprogramowanie forum?

Tak, tworzymy również rozwiązania szyte na miarę, dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta.

6. Jakie inne usługi świadczycie w ramach tworzenia, modyfikacji lub aktualizacji forum dyskusyjnego?

Tworzymy i nazywamy kategorie i działy forum, opracowujemy regulaminy i politykę prywatności, wymyślamy i wdrażamy konkursy, piszemy posty na forum. Zajmujemy się także promocją forum w sieci.

7. Jakie działania dodatkowe możecie zaproponować w związku z budową, aktualizacją lub dostosowaniem forum dyskusyjnego?

W ramach naszych działań tworzymy zaawansowane modyfikacje/skrypty, jak również dodatki dla forów oraz style i szablony graficzne dostosowane do tematyki forum. Zabezpieczamy fora i integrujemy je z innymi stronami, jak również z płatnościami online. Uaktualniamy wersje oprogramowania (np. z phpBB by Przemo do phpBB3) oraz przenosimy fora na inne serwery, bez szkody dla cennych danych.


Obsługa Klienta:


1. Czy firma świadczy usługi w języku angielskim?

Tak, obsługujemy firmy z całego świata i angielski jest u nas standardem, zarówno jeśli chodzi o język wykonywanych projektów, jak i o samą obsługę klienta.

2. Czy firma świadczy pomoc techniczną w razie problemów z forum czy stroną www?

Tak, świadczymy taką pomoc zarówno doraźnie, jak i w formie stałej opieki technicznej.

3. Na czym polega opieka techniczna i jaki jest jej koszt?

W ramach miesięcznej opieki technicznej eliminujemy wszelkie błędy i awarie, które pojawiają się na stronie lub forum, rozwiązujemy sytuacje problemowe, odpowiadamy na pytania klienta, zapobiegamy internetowym zagrożeniom typu wirusy, hakerzy czy spam. Tworzymy także regularny backup danych. Koszt abonamentu na miesięczną opiekę techniczną to jedyne 49,99 złotych. W każdej chwili można zrezygnować z usługi z jednomiesięcznym wypowiedzeniem.

4. Czy sprzedajecie te same projekty różnym klientom?

Każdy projekt, mimo że oparty na tym samym oprogramowaniu, jest modyfikowany i dostosowywany pod potrzeby konkretnego klienta. Nigdy nie sprzedajemy ponownie tej samej grafiki lub tekstów przygotowanych na zamówienie.

5. Czy pracujecie zdalnie?

Tak, dla wielu klientów pracujemy na odległość. W takim przypadku utrzymujemy kontakt telefoniczny i mailowy, a w przypadku większych zleceń jesteśmy skłonni umówić się na spotkanie z klientem.

6. Czy jest możliwość spotkania osobistego w celu omówienia zlecenia, konsultacji i pomocy technicznej?

O ile jest to możliwe, spotykamy się z naszym klientem na początku współpracy, aby poznać się osobiście oraz omówić wymagania i szczegóły zlecenia. W każdej chwili jest możliwe ponowne spotkanie w trakcie trwania projektu.

7. Czy firma udziela gwarancji na zamówione usługi?

Tak, każdy nasz projekt objęty jest 6-miesięczną gwarancją powdrożeniową. W tym okresie bezpłatnie eliminujemy wszelkie ewentualne błędy i luki w oprogramowaniu.

8. W jakich godzinach i dniach firma phpBB Assistant świadczy swoje usługi?

Firma phpBB Assistant jest dostępna telefonicznie przez cały tydzień, całą dobę.

9. Jakie są terminy realizacji zleceń?

Terminy realizacji zleceń są zależne od wielu czynników, przede wszystkim od stopnia złożoności projektu i dostępności zasobów w naszej firmie. Każde zlecenie ma indywidualnie ustalany termin wykonania, przy czym staramy się zarówno dopasować do klienta, jak i zarezerwować sobie tyle czasu, by zlecenie mogło zostać wykonane rzetelnie i starannie.

10. Jak wygląda bieżąca współpraca w trakcie trwania projektu?

W czasie trwania projektu jesteśmy cały czas w kontakcie mailowym i telefonicznym, a w miarę potrzeb spotykamy się osobiście.

11. Jakie są dane firmy?

phpBB Assistant
Fabian Wiśniewski
ul. Św. Rocha 13/15 lok. 115
15-879 Białystok, woj. podlaskie
NIP: 542-30-14-785
REGON: 200851980

12. Czy używacie legalnego oprogramowania?

Tak, zawsze pracujemy na legalnym oprogramowaniu, zarejestrowanym na naszą firmę.

13. Czy jest możliwość zawarcia umowy o poufności danych oraz o powierzeniu przetwarzania danych osobowych?

Tak. Z każdym klientem podpisujemy umowę o poufności danych, a jeśli mieści się to w zakresie projektu, także umowę o powierzeniu przetwarzania danych osobowych.

14. Czy moje dane będą bezpieczne?

Zdarza się, że w celu realizacji zlecenia klient musi podać nam swoje hasła dostępowe do stron www, forów, serwerów lub baz danych. W takim przypadku zapewniamy 100%-owe bezpieczeństwo i dyskrecję, które poparte są podpisaną między naszą firmą, a klientem umową o poufności.


Cennik i płatności:


1. Jakie są ceny Waszych usług?

Każda usługa wyceniana jest indywidualnie, w oparciu o obiektywne czynniki, takie jak termin zlecenia, jego złożoność oraz czas poświęcony na jego realizację. Nasze ceny uwzględniają również wszystkie poprawki i konsultacje, które mają miejsce podczas trwania projektu. Aby poznać wycenę Twojego zlecenia, skontaktuj się z nami.

2. Czy przyjmujecie płatności zagraniczne?

Tak.

3. Czy jest możliwość skorzystania z płatności PayPal?

Tak.

4. Czy jest możliwość rozliczenia w innej walucie niż PLN?

Tak, możemy rozliczyć się w euro, funtach lub w dolarach, według aktualnego kursu NBP.

5. Jakie są dane do płatności za usługę?

Przelewów należy dokonywać na następujące konto:
Deutsche Bank Polska S.A.
15 1910 1048 2123 9319 9091 0001
lub PayPal: fabian@phpbb-assistant.com

6. Czy wycena zlecenia jest bezpłatna?

Tak, wycena zlecenia jest zawsze bezpłatna, niezależnie od tego, czy podpiszemy umowę i rozpoczniemy współpracę, czy też nie.

7. Czy w wycenach są jakieś dodatkowe, ukryte opłaty?

Nie, w wycenach nie ma żadnych ukrytych opłat, „kruczków” i „gwiazdek”. Podana cena jest zawsze finalną ceną zlecenia, o ile w jej skład nie wchodzą opłaty, których nie jesteśmy w stanie przewidzieć przed rozpoczęciem projektu.

8. Czy dostanę rabat?

Dla stałych klientów przewidujemy rabaty w wysokości do 30% wartości zlecenia. Rabat możemy także negocjować w przypadku większych zleceń.

9. Czy jest możliwość rozliczenia w systemie ratalnym?

Tak, w przypadku większych zleceń możemy rozłożyć płatność na raty.

10. Czy przed wykonaniem zlecenia jest pobierana jakaś zaliczka?

Tak, po podpisaniu umowy pobieramy zaliczkę w wysokości 20-40% wartości zlecenia.

11. Czy wystawiacie faktury, rachunki za usługi?

Tak.

12. Mam niewielki budżet. Co możecie mi zaoferować?

W każdym budżecie proponujemy rozwiązania, które wykorzystają go w najlepszy możliwy sposób. Nie rezygnujemy jednak z jakości i przy niskim budżecie zaproponujemy raczej mniejsze, a doskonałe jakościowo rozwiązanie, niż większy, ale powierzchownie potraktowany projekt.

phpBB Assistant

ul. Św. Rocha 13/15 lok. 115

15-879 Białystok, woj. podlaskie

fanpage facebook instagram google +1

tel. 505 398-720

biuro@phpbb-assistant.com

GG: 4002833

100% Zaufania

Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

phpBB Assistant to firma Nr 1 w POLSCE, która specjalizuje się w internetowych forach dyskusyjnych. Zaufało nam ponad 500 Klientów z całego świata.

TELEFON DOSTĘPNY CAŁĄ DOBĘ:

505 398-720