Oszczędzanie na jakości ma wysoką cenę

Cennik stron internetowych - jak wyceniamy?

Cena i koszty założenia forum internetowego WWW

Nie prowadzimy produkcji masowej, lecz tworzymy rozwiązania szyte na miarę! Dlatego każdy z projektów jest wyceniany indywidualnie, a cena poparta jest realnymi kosztami, które ponosimy. Na wycenę ma wpływ wiele czynników, spośród których najistotniejsze są: czas, jaki poświęcimy na przygotowania oraz samą realizację projektu, stopień komplikacji zadań, termin realizacji i wielkość całego projektu. Wyceniamy prace zawsze na podstawie dokładnych informacji uzyskanych od Klienta, dlatego sporządzenie wyceny jest często poprzedzone spotkaniem. Wycena jest u nas zawsze bezpłatna – niezależnie od tego, czy Klient zdecyduje się dalej z nami współpracować, czy też nie.

Masz niewielki budżet?

Dostosujemy się do niego. Nie obiecamy Ci złotych gór, ale wykorzystamy go najbardziej efektywnie, jak tylko się da. Będziesz zadowolony z rozwiązania, które utrzymuje wysoką jakość, a jednocześnie jest kompletne i nieprzypadkowe.

Zasady współpracy i rozliczeń:

Klient dostaje od nas bezpłatną, szczegółową wycenę zlecenia, wraz z wiarygodnym terminem jego realizacji. Stałym Klientom możemy zaproponować aż do 30% rabatu na nasze usługi. W naszych wycenach nie ma nigdy ukrytych, dodatkowych opłat. Na życzenie Klienta, przy większych zleceniach proponujemy rozliczenie ratalne. Przed rozpoczęciem projektu zazwyczaj spotykamy się osobiście z Klientem, by omówić projekt. Jeśli zdecydujemy się ze sobą współpracować, podpisujemy umowę. Zanim przystąpimy do pracy, Klient płaci zaliczkę w wysokości 20-40% zlecenia.

W czasie trwania projektu, nasz Klient jest na bieżąco informowany o jego przebiegu. Jeśli istnieje taka potrzeba – w szczególności przy większych projektach – spotykamy się z Klientem osobiście, by omówić postępy prac. Współpraca z nami zakłada stały kontakt telefoniczny i mailowy oraz możliwość konsultacji na każdym etapie projektu.

Po zakończeniu projektu i jego akceptacji przez Klienta, wystawiamy fakturę za wykonane usługi. Przyjmujemy płatności z Polski i całego świata, w różnych walutach. Fakturę można zapłacić na różne sposoby, między innymi korzystając z szybkich płatności online oraz systemu PayPal. Na życzenie Klienta możemy także objąć gotowy projekt, np. serwis www, stałą opieką techniczną.

NASZA GWARANCJA JAKOŚCI

Obawiasz się, że ewentualne błędy w projekcie ujawnią się dopiero po jego zakończeniu? Rozumiemy to! Dlatego na każdy bez wyjątku projekt realizowany z nami udzielamy aż 6-miesięcznej, pisemnej gwarancji.

Nie jesteśmy najtańsi, bo oszczędzanie na jakości ma wysoką cenę!

Zawodowa uczciwość nie pozwala nam ukrywać, że z „najniższą ceną” ściśle powiązana jest równie niska jakość wykonania projektu. Dlaczego poszukiwanie bardzo dobrego i bardzo taniego wykonawcy przypomina rosyjską ruletkę? Dlaczego należy uważać na podejrzanie „atrakcyjne” oferty, jakie można znaleźć na rynku? Oto powody:

  • Brak planowania i przygotowania przedprojektowego - rozwiązania informatyczne, strony www czy kampanie marketingowe, które nie zostały poparte etapem przygotowawczym (analiza konkurencji, strategia i taktyka, szczegółowy plan działania), na pierwszy rzut oka mogą wydawać się identyczne jak te dobrze zaplanowane. W istocie jednak, spełniają swoje cele w stopniu minimalnym lub zgoła wcale. Są więc jeszcze mniej warte, niż „okazyjna” cena, za którą zostały wykonane.
  • Brak umowy i faktury - co oznacza, że interesy Klienta nie są w żaden sposób chronione, co szczególnie istotne, jeśli projekt zakłada zarządzanie wrażliwymi danymi osobowymi i cennymi informacjami.
  • Schematyczność i szablonowość rozwiązania - bo tak jest najszybciej i najłatwiej, a niekoniecznie najlepiej.
  • Błędy w oprogramowaniu - błędy mogą nie być od razu widoczne, ale będą skutkować gorszym działaniem oprogramowania. Co więcej, tani wykonawca zwykle nie gwarantuje dokonania poprawek.
  • Nie trzymanie się profesjonalnych standardów - co oznacza, że rozwiązanie będzie pozornie działać, ale – przykładowo - strona www będzie zawieszać system użytkownika lub zostanie zablokowana przez Google. Co więcej, nikt nie będzie w stanie „poprawić” takiego niestandardowego oprogramowania.
  • Brak wsparcia i kontaktu - tanie rozwiązania oznaczają cięcie kosztów do minimum, a pomoc i opieka techniczna wydaje się zbędnym luksusem. Do czasu, aż coś przestanie działać lub Klient będzie potrzebował wsparcia.

phpBB Assistant

ul. Św. Rocha 13/15 lok. 115

15-879 Białystok, woj. podlaskie

fanpage facebook instagram google +1

tel. 505 398-720

biuro@phpbb-assistant.com

GG: 4002833

100% Zaufania

Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

phpBB Assistant to firma Nr 1 w POLSCE, która specjalizuje się w internetowych forach dyskusyjnych. Zaufało nam ponad 500 Klientów z całego świata.

TELEFON DOSTĘPNY CAŁĄ DOBĘ:

505 398-720